Sık Sorulan Sorular

Anasayfa Sık Sorulan Sorular
ÇOCUĞUMUN FOTOĞRAFLARINI NEREDEN GÖREBİLİRİM?
Yeni kayıtlar ve yenilemeler sisteme 3 iş günü içerisinde yüklenir. www.izmirguzeli.com resmi web sitemize girip, sağ üst köşedeki detaylı arama bölümüne adayın adını, soyadını yazarak (başka hiçbir alanı doldurmayınız) fotoğraf ve bilgilerini siz de görüntüleyebilirsiniz. Her adayın soyadı güvenlik sebebi ile ilk üç harfi ile paylaşılır.
ÇOCUĞUMUN ADINI YAZIYORUM FAKAT ÇIKMIYOR, NEDEN OLABİLİR?
Detaylı arama kısmında isim-soyisim hariç hiçbir alanı doldurmayınız. Ve isim-soyisim yazdıktan sonra boşluk bırakmayınız.
YENİLEME NEDİR, YENİLEMEMİZ OLDUĞUNU NEREDEN BİLECEĞİZ?
Yenileme tarihlerini adaylar takip eder. Ajans irtibat numarasından arayarak güncelleme randevusu talep edebilirsiniz. Bir (1) yılı aşkın sürede güncellemeye gelmeyen adayların, sima değişikliği sebebiyle sunumları durdurulur ve sistemden silinebilir. Çekime geldiğiniz tarih www.izmirguzeli.com resmi web sitesinde çocuğunuzun bilgileri altında yazmaktadır. Ajansı arayıp öğrenebilirsiniz.
GÜNCELLEME (YENİLEME) İÇİN BİR YILI BEKLEMELİ MİYİM?
Çocuğunuzda büyük bir sima değişikliği olduğu takdirde (örneğin; saç kesimi, diş teli kullanımı, gözlük kullanımı vb.) bir yılı beklemeden, değişikliğin olduğu zaman gelmeniz gerekmektedir. Çünkü yapım firmalarına çocukların son hallerini göndermek durumundayız. Yoğunluk sebebi ile cumartesi aldığınız randevularda sizi bekletme ihtimalimiz olabilir. Lütfen hafta içini tercih etmeye çalışınız.
GÜNCELLEMELER NEDEN TEK KIYAFET İLE ÇEKİLİYOR?
Yapım firmaları çocukların ne giydiğinden ziyade yaş ve tipolojik özellikleri ile ilgilendiği için tek kıyafet uygun olmaktadır. Lütfen çekim kıyafetlerinizin günlük/sade olmasına özen gösteriniz. Kostüm ve abiye tercih etmeyiniz. Çocuklarınıza makyaj yaptırmayınız. Kıyafetlerde beyaz renk kullanmayınız çünkü çekim yapılan fon beyazdır.
BASKI VE ALBÜMÜMÜ NASIL ALABİLİRİM?
Baskı ve/veya albümü olan adaylar, seçtikleri fotoğrafları otuz (30) gün içerisinde mail yolu ile (izmirguzelibaski@gmail.com) tarafımıza göndermelidir. Gönderdikten sonra ajansı arayıp mailin sisteme gelip gelmediğini kontrol ediniz. Üç (3) ay teslim süreci olup, baskı/albüm hazırlandıktan sonra bir (1) ay içerisinde ajanstan teslim alınmazsa oluşabilecek kayıp ya da hasarda ajans mesuliyet kabul etmez. Bir ay içinde mail atılmadığı takdirde albüm ve baskı hakkı kaybedilecektir.
AJANSA NASIL ULAŞABİLİRİM? SORU VE TALEPLERİMİ NASIL İLETEBİLİRİM?
Ajansın dört adet sabit hattı bulunmaktadır. Whatsapp numarası yalnızca başvuru hattıdır ve bu hatta başka bir birim bakmaktadır. Ajans yetkililerine yalnızca ajansın sabit hatlarından ulaşabilirsiniz.
SOSYAL MEDYA ÜZERİNDEN ULAŞMAYA ÇALIŞAN ADAYLARA ÖNEMLİ UYARI:
Whatsapp başvuru hattı ve sosyal medya üzerinden (facebook, instagram) sorulan sorulara ve taleplere hiçbir şekilde dönüş sağlanmamaktadır. Lütfen her türlü soru ve talebiniz için ajansın irtibat numaralarından arayınız.